poniedziałek, 2 stycznia 2023

Strażackie podsumowanie 2022 roku

Początek Nowego Roku to doskonały czas na podsumowanie naszej służby. Przygotowaliśmy dla Was taką małą statystykę naszych wyjazdów w której uwzględnione zostały rodzaje akcji oraz służby z którymi braliśmy udział w wyjazdach ratowniczo gaśniczych w 2022 r.

Podsumowanie 2022 roku:

1. Wyjazdy ratowniczo gaśnicze – 72
  2. Pożary - 19
  3. Miejscowe zagrożenia – 52
  4. Fałszywe Alarmy – 1

Z naszymi Braćmi Strażakami z Płońska, z Gminy Czerwińsk oraz Gmin ościennych mieliśmy zaszczyt współpracować podczas akcji ratowniczo gaśniczych w ilości:

• OSP Chociszewo - 13
  • SP Stare Radzikowo - 17
  • OSP KSRG Raszewo Włościańskie - 12
  • JRG Płońsk - 29
  • JRG Nowy Dwór Mazowiecki - 3
  • OSP Trębki – 4
  • OSP Zakroczym - 1
  • OSP KSR Naruszewo - 1
  • OSP KSRG Radzymin - 1

W 2022 roku nasza Jednostka podczas akcji ratowniczo – gaśniczych współpracowała z następującymi służbami:

• Policja - 19
  • ZRM - 14
  • LPR - 6
  • Pogotowie energetyczne - 5
  • ZGKiM - 2
  • Służby  drogowe – 1

Wszystkie informacje dotyczące naszych wyjazdów znajdziecie w zakładce „w akcji>2022”.

Do statystyk nie wliczamy wyjazdów gospodarczych oraz naszych działań społecznych. Możecie się z nimi zapoznać na naszej stronie internetowej klikając na etykiety „wyjazd gospodarczy” i „działania społeczne”.

Korzystając z okazji jeszcze raz życzymy Wam udanego, zdrowego i bezpiecznego 2023 roku a sobie i naszym Braciom Strażakom życzymy tyle samo powrotów co wyjazdów!