Oficjalna strona Ochotniczej Straży Pożarnej w Czerwińsku nad Wisłą

środa, 1 lutego 2023

Relacja z turnieju!

W ubiegłą sobotę połączone siły naszych Druhów oraz Druhów ze Starego Radzikowa reprezentowały Ochotniczą Straż Pożarna z Miasta i Gminy Czerwińsk nad Wisłą w Turnieju Piłki Nożnej Mistrzostw Powiatu Płońskiego Drużyn Pożarniczych o Puchar Posła Macieja Wąsika w Baboszewie.

Fazę grupową przeszliśmy jak burza, pełna brawura. Niestety w następnych spotkaniach zabrakło szczęścia i przede wszystkim sił. Wielki finał, który odbędzie się w najbliższą niedzielę śledzić będziemy na Facebooku.

Gdy emocje już opadły stwierdziliśmy, że mimo przegranej ważniejsza była doskonała atmosfera, dobra zabawa oraz zgranie naszych piłkarzy. To tylko kolejny dowód na to, że Strażacy z naszej Gminy nie tylko doskonale współpracują podczas akcji ratowniczo – gaśniczych ale również podczas zawodów sportowych.

Na pocieszenie dodamy, że nasz Druh Kacper Drożyński strzelił tego dnia najwięcej bo aż 6 bramek ze wszystkich zawodników! Hełmy z głów Bracie!

Hełmy z głów dla Pana Ministra Macieja Wąsika i szefa jego biura Pana Stefana Pawłowskiego za zaproszenie oraz za organizację zawodów!

Serdeczne podziękowania za gorący i żywiołowy doping składamy naszej grupie kibiców na czele z Radną Powiatową Basią Wdowiak, Burmistrzem Marcinem Gortatem i Przewodniczącym Darkiem Szurmakiem. Bez Was nie byłoby takiej fantastycznej oprawy na zawodach.

Wyrazy uznania i gratulacje dla wszystkich drużyn i Druhów, którzy rozegrali świetne spotkania podczas zawodów!

A w niedzielę, niech wygra najlepszy!

W naszym strażackim Dream Team zagrali Druhowie:

  • Krzysiek Chołuj
  • Patryk Chołuj
  • Erwin Chołuj
  • Dawid Lewandowski
  • Rafał Safaryn
  • Kacper Drożyńki
  • Kuba Piotrowski
  • Czarek Dobrowolski
  • Robert Januszewski
  • Wiktor Dobracki

Dziękujemy za wielkie serce i zaangażowanie podczas rozgrywek!

Ze strażackim pozdrowieniem!


foto: Miasto i Gmina Czerwińsk nad Wisłą
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

O mnie

Moje zdjęcie
Nasza Jednostka istnieje od 1902 r. Działamy na terenie Miasta i Gminy Czerwińsk nad Wisła, powiat płoński. Kontakt z adminem strony: ospczerwinsk[at]gmail.com
recent/hot-posts