niedziela, 27 lutego 2022

Przekazanie sprzętu dla Strażaków z Ukrainy

W odpowiedzi na apel Komendanta Głównego PSP nadbryg. Andrzeja Bartkowiaka dotyczący przekazania sprzętu strażackiego dla naszych Braci Strażaków z Ukrainy, wraz z jednostkami OSP Stare Radzikowo i OSP KSRG Raszewo przekazaliśmy dzisiaj do Komendy Powiatowej PSP w Płońsku następujący sprzęt:

• rękawice,
  • ubrania specjalne,
  • hełmy,
  • węże ssawne i tłoczne,
  • buty specjalne,
  • torbę medyczna.

Strażacy z naszej jednostki ze środków własnych kupili 3 nowe węże tłoczne.

Dziękujemy również panu Danielowi Cabanowi, właścicielowi firmy Stanex za przekazanie 3 nowych węży ssawnych.

Nasi Bracia oddają oddają każdego dnia, każdej godziny życie nie tylko z walce z żywiołem ale też z rosyjskim agresorem. Jesteśmy dumni i zaszczyceni, że możemy im pomóc!

Слава Україні!