środa, 16 lutego 2022

Zostań Bohaterem w swojej strażnicy!

Parafrazując reklamę zielonego Obi postanowiliśmy co jakiś czas publikować informacje o sprzęcie, który udało się kupić, drobnych remontach strażnicy, modyfikacjach i wyposażeniu naszych wozów bojowych... takie strażackie Zrób To Sam (jak Słodowy Adam )

Na pierwszy rzut informacja z ostatnie chwili:

Wykonaliśmy drobny remont naszego Forda,

Odnowione zostało orurowanie na zderzaku. Nie odbyłoby się to bez wielkiego serca dwóch Panów, którzy zechcieli nam w tym pomóc

• Pan Krzysiek Walerysiak z Wiązówki nieodpłatnie wypiaskował i pomalował proszkowo orurowanie!
  • Pan Kuba Kaczmarczyk natomiast pomógł nam przy demontażu i montażu tego ustrojstwa oraz usunął kilka drobnych usterek w aucie.

Ukłony Panowie❗ Jesteście Wielcy!

Wymieniliśmy przednie żarówki na profesjonalne oświetlenie typu led. Nieporównywalnie zwiększył się komfort pracy i bezpieczeństwa podczas akcji!

"Wrzuciliśmy" też nowy klakson.

Koszty, które pokryliśmy z naszych prywatnych środków wyniosły:

150 zł - zakup farby proszkowej,

170 zł - żarówki typu led,

85 zł - klakson .

Będziemy teraz jeździć szybciej, głośniej i widoczniej  ale za to bezpieczniej bo szkoda zderzak zarysować.