Oficjalna strona Ochotniczej Straży Pożarnej w Czerwińsku nad Wisłą

czwartek, 31 marca 2022

Płońska Policja poszukuje świadków dzisiejszego wypadku w miejscowości Wola!

Dziś rano, około godz. 9:00 płońscy policjanci zostali skierowani do miejscowości Wola (gm. Czerwińsk nad Wisłą) do rannej, nieprzytomnej kobiety. Służby ratunkowe wezwała osoba przejeżdżająca tą drogą, która zauważyła pokrzywdzoną leżącą w przydrożnym rowie. 65-letnia mieszkanka gm. Czerwińsk nad Wisłą z obrażeniami ciała została przetransportowana pogotowiem lotniczym do szpitala.

Jak ustalili policjanci wykonujący czynności na miejscu zdarzenia kobieta prawdopodobnie poruszała się na rowerze w kierunku Czerwińska. Na łuku drogi została potrącona przez kierującego pojazdem nieznanej marki, który odjechał z miejsca zdarzenia.  Policjanci wyjaśniają teraz szczegółowo przyczyny i okoliczności tego wypadku.

Apelujemy do wszystkich osób posiadających informacje w sprawie  tego zdarzenia, o zgłoszenie się do Komendy Powiatowej Policji w Płońsku lub kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 47 703 35 00.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

O mnie

Moje zdjęcie
Nasza Jednostka istnieje od 1902 r. Działamy na terenie Miasta i Gminy Czerwińsk nad Wisła, powiat płoński. Kontakt z adminem strony: ospczerwinsk[at]gmail.com
recent/hot-posts