Oficjalna strona Ochotniczej Straży Pożarnej w Czerwińsku nad Wisłą

sobota, 23 kwietnia 2022

Gotowi na jutrzejszy "Dzień Dobra"?

My tak, bo jutro oprócz wielu atrakcji na Ogrodach Salezjańskich Opactwo Romańskie Czerwińsk  będziecie mogli zobaczyć pokaz sprzętu z naszej Jednostki. Dlatego też korzystając ze słonecznej pogody zrobiliśmy małe SPA naszym pojazdom

Plan na jutrzejszą niedzielę:

10.00 - Msza Św.

11.00 - na ogrodach odbędą się gry i zabawy, tańce integracyjne, malowanie twarzy, loteria fantowa, pokaz straży pożarnej, spotkanie z psychologiem, księdzem, logopedą, mecz piłki nożnej a dla głodnych barszcz ukraiński i pierogi!

Zebrane fundusze podczas Dnia Dobra zostaną przekazane na pomoc Ukraińcom.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

O mnie

Moje zdjęcie
Nasza Jednostka istnieje od 1902 r. Działamy na terenie Miasta i Gminy Czerwińsk nad Wisła, powiat płoński. Kontakt z adminem strony: ospczerwinsk[at]gmail.com
recent/hot-posts