Oficjalna strona Ochotniczej Straży Pożarnej w Czerwińsku nad Wisłą

piątek, 29 kwietnia 2022

Wandale zniszczyli lokalną restaurację!

W nocy z czwartku na piątek jakieś bezbmózgi (przepraszamy, ale rzeczy trzeba nazwać po imieniu) dokonały aktu wandalizmu na terenie Zajazdu Pobite Gary w Czerwińsku nad Wisłą. Straty są ogromne. Właściciele apelują o pomoc!
W związku  z aktem wandalizmu Zajazd Pobite Gary  w dniu dzisiejszym jest nieczynny! Zwracamy się z ogromną  prośbą o pomoc w ujeciu sprawcy, jeśli kto kolwiek posiada jakie  kolwiek informacje  w tej sprawie proszony jest  o kontakt telefoniczny 518-894-081. Za wiarygodne  informację przewidziana jest nagroda( zapewniamy pełna dyskrecję). Z góry dziękujemy  za pomoc.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

O mnie

Moje zdjęcie
Nasza Jednostka istnieje od 1902 r. Działamy na terenie Miasta i Gminy Czerwińsk nad Wisła, powiat płoński. Kontakt z adminem strony: ospczerwinsk[at]gmail.com
recent/hot-posts