Oficjalna strona Ochotniczej Straży Pożarnej w Czerwińsku nad Wisłą

niedziela, 3 kwietnia 2022

Wzięliśmy udział w Biegu Wiosny!

Mamy niedzielę, standardowo miał być rano mem ale nie było. Wiecie dlaczego? Bo absolutnym, jednym wielkim memem jest nasz udział w V Biegu Wiosny zorganizowanym przez Gminę Naruszewo w leśniczówce Tustań.

Nasi druhowie, Adam Zajączkowski, Kacper Drożyński, Łukasz Laużewski i Jacek Caban wzięli dziś udział w biegu na dystansie 2,5 km.  Kacper zajął szóste miejsce, reszta chłopaków dobiegła do mety (Adam 15, Łukasz 16, Jacek 27). Plan minimum zaliczony!

Sport to zdrowie, pasja, zabawa a w naszym strażackim przypadku sport to również element pracy. Każdy strażak bez względu na to czy pracuje w PSP czy jest Ochotnikiem powinien dbać o kondycję fizyczną.  Warto łączyć przyjemne z pożytecznym.

Podsumowując: Bardzo fajnie było przyjechać dziś do Tustani, spotkać wielu znajomych a przede wszystkim miło spędzić czas. 

Dziękujemy organizatorom biegu za super zabawę i do zobaczenia za rok!

Życzymy spokojnej niedzieli i udanego tygodnia

Ze strażackim pozdrowieniem!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

O mnie

Moje zdjęcie
Nasza Jednostka istnieje od 1902 r. Działamy na terenie Miasta i Gminy Czerwińsk nad Wisła, powiat płoński. Kontakt z adminem strony: ospczerwinsk[at]gmail.com
recent/hot-posts