Oficjalna strona Ochotniczej Straży Pożarnej w Czerwińsku nad Wisłą

niedziela, 5 czerwca 2022

Byliśmy za Zawodach Wędkarskich

Wczoraj (4 czerwca 2022 r.) wspólnie z druhami z OSP Radzikowo mieliśmy przyjemność uczestniczyć w Zawodach Wędkarskich dla Dzieci, organizowanych przez naszych przyjaciół z koła certa

Tym razem jednak nie robiliśmy zabezpieczenia imprezy ponieważ młodzi wędkarze są wyjątkowo doświadczeni w kontakcie z rzeką. W takim towarzystwie to my czuliśmy się bezpiecznie.

Druhowie z Radzikowa przeprowadzili przejażdżki quadem po Czerwińsku a my zorganizowaliśmy mały pokaz sprzętu strażackiego. Każde dziecko mogło obejrzeć sprzęt na którym na co dzień pracujemy, przymierzyć hełm, usiąść za kierownicą Volvo – po prostu poczuć się jak strażak!

Największą frajdę wędkarskiej młodzieży sprawiły jednak zabawy z sygnałami dźwiękowymi. Dobrze, że przyjechaliśmy na finał zawodów, bo inaczej byśmy ryby popłoszyli.

Było dużo śmiechu, radości i zabawy. Sami w żartach mówiliśmy, że do szczęścia dzieciaków nie potrzeba drogich zabawek, wystarczy dać im pobawić się wozem strażackim.

Życzymy spokojnej niedzieli i udanego tygodnia!

Ze strażackim pozdrowieniem
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

O mnie

Moje zdjęcie
Nasza Jednostka istnieje od 1902 r. Działamy na terenie Miasta i Gminy Czerwińsk nad Wisła, powiat płoński. Kontakt z adminem strony: ospczerwinsk[at]gmail.com
recent/hot-posts