niedziela, 19 czerwca 2022

Z wielkim smutkiem i żalem zawiadamiamy, że w wieku 72 lat na Wieczną Wartę odszedł...

... nasz Druh śp. Maciej Kwiatkowski.

Najbardziej znany był jako „Pan Sekretarz” lub po prostu „Sekretarz”, ponieważ przez prawie całą swoją karierę zawodową pełnił funkcję Sekretarza w Urzędzie Gminy Czerwińsk nad Wisłą.

Pan Maciej był czerwieńszczaninem z krwi i kości! Doskonale znał historię i ciekawostki związane z naszym Miastem i chętnie nimi się dzielił. Mało kto wie ale od 1996 był członkiem naszej Jednostki.

Był otwarty na innych ludzi i zawsze chętnie służył pomocą. Był dla nas wzorem najlepszych cech pracowitości, rzetelności, chęci niesienia pomocy i skromności.

Łączymy się w bólu z Jego Rodziną, Przyjaciółmi i wszystkimi, którzy przeżywają Jego odejście.

Druhny i Druhowie

OSP KSRG