czwartek, 25 sierpnia 2022

Dziś rozpoczyna się coroczne spotkanie młodzieży w ramach festiwalu Campo Bosco.

Organizatorzy poświęcili na przygotowanie tego wydarzenia dziesiątki, jeśli nawet nie setki godzin na planowanie, organizację, logistykę i dopięcie na „tip top” tego ogólnopolskiego wydarzenia.

Z nieukrywaną dumą informujemy, że byliśmy jednym z ogniw tego potężnego łańcucha.

Dokładniej mówiąc nasi Druhowie pomogli w zabezpieczeniu sceny głównej przed ewentualnym silnym wiatrem. Zapytacie jak? Do tego typu akcji stosuje się m.in. zbiorniki typu „mauser”, które napełnia się wodą. Także nasz skromy ale jakże ważny wkład wyniósł trochę poświęconego czasu i 4 tysiące litrów wody.

„Campowiczom” życzymy udanej i bezpiecznej imprezy oraz niezapomnianych wrażeń z naszego Czerwińska