sobota, 26 listopada 2022

Dzięki dofinansowaniu pozyskaliśmy nowy sprzęt!

Podczas akcji ratowniczo – gaśniczych jednym z najważniejszych priorytetów służb ratunkowych jest łączność. Czy działamy sami, czy też z większą liczbą jednostek – komunikacja przyśpiesza i usprawnia nasze działania.

Dlatego też, gdy dowiedzieliśmy się, że można otrzymać dofinansowanie z Towarzystwa Ubezpieczeń Wzajemnych (popularny TUW) długo nie zastanawialiśmy się na co pójdą te środki.

W piątek 26 listopada 2022 r. nasza Jednostka wzbogaciła się o dwa radiotelefony Motorola DP2600 wraz z ładowarkami. Co wbrew pozorom nie jest łatwe ze względu na dostępność tego typu urządzeń na rynku!

Są to wszechstronne i bardzo funkcjonalne urządzenia, które pozwolą usprawnić i zwiększyć efektywność naszych działań!

• Koszt radiotelefonów: 5 246,57 zł
  • Kwota dofinansowania TUW: 5 000 zł
  • Środki własne: 246,57 zł

Hełmy z głów dla TUW za nieocenioną pomoc finansową!