Oficjalna strona Ochotniczej Straży Pożarnej w Czerwińsku nad Wisłą

czwartek, 3 listopada 2022

Nowy kierowca na pokładzie

W wakacje tego roku ruszył pilotażowy program szkoleń na prawo jazdy kategorii „C” dla strażaków ochotników finansowanych przez Państwową Straż Pożarną.

W kursie pomagającym zdobycie uprawnień do prowadzenia samochodów ciężkich i uprzywilejowanych, prowadzonym przez Komendę Wojewódzką PSP w Warszawie wziął udział nasz Strażak, Druh Adam Zajączkowski.

Że „Zajączek” to zdolna bestia wiemy od dawna i zupełnie nie zdziwiło nas to, że teorię i praktykę zaliczył POZYTYWNIE!

Zanim Adam zasiądzie za sterami naszych wozów czeka go jeszcze trochę papierologii a nas wykupienie jakiegoś dodatkowego ubezpieczenia.

Najważniejsze jest jednak to, że grono naszej Sekcji Zmotoryzowanej powiększyło się o kolejnego kierowcę. Co oczywiście podniesie szybkość naszych działań i poprawi Wasze bezpieczeństwo!

Adam przyjmij nasze gratulacje i wyrazy uznania! Każdy egzamin to wiele nauki i kupa stresu a Ty pokazałeś się z jak najlepszej strony! Życzymy Ci, żeby Twoje nowe umiejętności były wykorzystywane głównie przy pokazach i piknikach z naszym udziałem! Tyle samo powrotów co wyjazdów!

Ze strażackim szerokości!
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

O mnie

Moje zdjęcie
Nasza Jednostka istnieje od 1902 r. Działamy na terenie Miasta i Gminy Czerwińsk nad Wisła, powiat płoński. Kontakt z adminem strony: ospczerwinsk[at]gmail.com
recent/hot-posts