niedziela, 20 listopada 2022

Turnieje Mikołajkowe w Czerwińsku - zapraszamy!

Nasza Jednostka po raz kolejny ma zaszczyt we współpracy z Zespołem Szkół w Czerwińsku oraz Miastem i Gminą Czerwińsk nad Wisłą brać udział w organizacji "Mikołajkowego Turnieju" piłki siatkowej i halowej.

Turnieje odbędą się w dniach:

1. 8 grudnia - Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej
  2. 10 grudnia - Mikołajkowy Turniej Piłki Halowe

W czwartek 8 grudnia rywalizować będą zespoły szóstek (w zespole minimum jedna kobieta), natomiast w sobotę 10 grudnia drużyny piątek.

Zgłoszenia przyjmuje szef Turnieju - Piotrek Ziemkiewicz pod numerem telefonu 514 192 667

Wpisowe od każdego teamu wynosi 200 zł.

Co ważne - 10 grudnia będziecie mieć okazję, żeby przybić z nami piątkę, zrobić pamiątkowe zdjęcie oraz zagrać mecz z naszą Sekcją Sportową... która zamiast haratać w gałę, woli ostatnio pograć w FIFĘ na konsoli.

Sekcja Wolontariatu z Zespołu Szkół szykuje coś pysznego i słodkiego na ząb.

Przyjdźcie na turnieje, kibicujcie i nie żałujcie kilku złotych, które trafią na szczytne cele.

Zapraszamy drużyny do wspólnej gry oraz kibiców! Udowodnijmy, że MŚ w Katarze to amatorka i prawdziwi kibice przyjadą do Czerwińska!

Ze strażackim zaproszeniem!