Oficjalna strona Ochotniczej Straży Pożarnej w Czerwińsku nad Wisłą

poniedziałek, 19 grudnia 2022

W sobotę odwiedziliśmy Mikołaja!

W związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia Druhowie Jacek, Paweł i Piotrek postanowili w sobotę 17 grudnia 2022 r. odwiedzić zamiejscową siedzibę Świętego Mikołaja znajdującą się pod adresem Laponia, Wola 13C, 09-150 Czerwińsk nad Wisłą i zostawić mu list.

Mikołaja niestety nie zastaliśmy (miał umówiony przegląd sań) ale w jego imieniu szef firmy Agro-Partner Pan Józef Piotrowski przekazał chłopakom prezenty od Świętego.

Tak więc, dzięki wielkiemu sercu Pana Józefa do naszej Jednostki trafiły zawodowej jakości szpadle, łopaty, widły, siekiery, nożyce, grabie, młot oraz wiadra. Są to tak wszechstronne urządzenia, że nie ma sensu pisać do czego będą służyć, przydadzą się w każdej akcji ratowniczej.

Hełmy z głów i wyrazy uznania dla naszego Mikołaja Pana Józefa Piotrowskiego za bezinteresowną pomoc i zaangażowanie się w dbanie o bezpieczeństwo Mieszkańców Gminy Czerwińsk nad Wisłą!

Ze strażackim pozdrowieniem!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

O mnie

Moje zdjęcie
Nasza Jednostka istnieje od 1902 r. Działamy na terenie Miasta i Gminy Czerwińsk nad Wisła, powiat płoński. Kontakt z adminem strony: ospczerwinsk[at]gmail.com
recent/hot-posts