niedziela, 18 grudnia 2022

Spotkanie opłatkowe

Wczoraj (17 grudnia 2022 r.) w naszej Strażnicy odbyło się Spotkanie Opłatkowe Druhen i Druhów OSP Czerwińsk nad Wisłą.

Naszą małą strażacką uroczystość otworzył Prezes Jednostki Marcin Ciećwierz a Słowa Bożego wysłuchaliśmy dzięki obecności ks. Henryka Bonkowskiego.

Po tradycyjnym podzieleniu się opłatkiem zasiedliśmy do wigilijnej wieczerzy.

Wśród zaproszonych gości znaleźli się Burmistrz Marcin Gortat, szefowie Rady Miejskiej Dariusz Szurmak i Jacek Fotek, radny Hieronim Żaczek oraz nasi Przyjaciele Salezjanie ks. Proboszcz Łukasz Mastalerz oraz nasz Druh ks. Akacjusz Cybulski.

Co możemy więcej dodać? Było bardzo miło, świątecznie i przede wszystkim rodzinnie! Bo przecież My Strażacy jesteśmy jedną wielką rodziną!