wtorek, 31 stycznia 2023

Dobroć ludzi nie przestaje nas zaskakiwać

Kilka dni temu w firmie Boryna, znajdującej się w Olszynach ze środków własnych kupiliśmy podkrzesywarkę spalinową Stihl HT 135.

Dzięki wielkiej uprzejmości jednego z szefów firmy Adama Borzęckiego, urządzenie dostaliśmy w promocyjnej cenie 1500 zł. Warto zaznaczyć, że cena katalogowa tego urządzenia wynosi ponad 4500 zł.

Złapaliśmy się na mega wietrzenie magazynów!

Tego typu sprzęt bez wątpienia podniesie sprawność bojową naszej jednostki. Dzięki dobrej mocy silnika i wysięgnikowi teleskopowemu będziemy mogli precyzyjnie, profesjonalnie i przede wszystkim bezpiecznie nieść pomoc podczas akcji polegających m.in. na usuwaniu skutków wichury lub podcinaniu zagrażających gałęzi.

Adam – hełmy z głów dla Ciebie oraz całej ekipy Boryny za wielkie serce i chęć niesienia pomocy dla naszych Mieszkańców!

Ze strażackim pozdrowieniem