niedziela, 15 stycznia 2023

Nasz Druh ukończył szkolenie

Połowa stycznia to idealna pora, żeby napisać o tym co wydarzyło się na początku miesiąca.

W Ośrodku Szkolenia w Pionkach Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Warszawie w dniach 4-5 stycznia 2023 roku odbyło się Szkolenie Komendanta Gminnego Ochrony Przeciwpożarowej OSP.

Celem szkolenia było przypomnienie i zapoznanie się m.in. z aktami prawnymi z zakresu ochrony przeciwpożarowej, międzynarodowego prawa humanitarnego, zagadnienia z ostrzegania ludności, ochrona infrastruktury krytycznej, utrzymanie gotowości operacyjnej OSP w KSRG na szczeblu gminnym oraz wiele innych.

Wśród 57 Druhów z całego Województwa Mazowieckiego znalazł się on, nasz Prezes Druh Marcin Ciećwierz. Nie musimy chyba dodawać, że "Ćwirek" zdał egzamin końcowy z wynikiem bardzo dobrym.

Marcin, przyjmij nasze gratulacje! Tyle samo powrotów, co wyjazdów!

Foto: Ośrodek Szkolenia w Pionkach Komendy Wojewódzkiej PSP w Warszawie