sobota, 7 stycznia 2023

Twoi Dziadkowe lub Rodzice służyli w OSP? A może Twój sąsiad to były strażak?

A może po prostu lubisz przekazywać ciekawe informacje dalej, to udostępnij tę informację! Nic nie kosztuje a może zdziałać wiele dobrego dla emerytowanych Druhów

Od 27 grudnia 2022 r. obowiązuje nowy wniosek o przyznanie świadczenia ratowniczego dla strażaków Ochotniczej Straży Pożarnej.

Nowy wzór wniosku został uproszczony. Wykreślono klauzulę zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz usunięto z formularza pola na dodatkowe dane kontaktowe, takie jak: numer telefonu i adres e-mail. We wzorze wniosku dodano rubrykę z adresem urzędu skarbowego, w którym rozlicza się wnioskodawca.

Taki wniosek można pobrać m.in. z naszej strony internetowej

Szczegóły oraz wszelkie informacje:

• Urząd Miasta i Gminy w Czerwińsku nad Wisłą
  • pokój nr. 24 (piętro)