wtorek, 24 stycznia 2023

Zaproszenie na turniej piłkarski o puchar Ministra Macieja Wąsika

Zapraszamy wszystkich fanów piłki, dobrej zabawy i Straży Pożarnej już w najbliższą sobotę 28 stycznia 2023 r. do Baboszewa!

W ten weekend rozpocznie się Turniej Piłki Nożnej Drużyn Pożarniczych Powiatu Płońskiego o Puchar Posła Macieja Wąsika.

Nasz Dream Team w skład którego wchodzą druhowie z Czerwińska, Raszewa Włościańskiego oraz Starego Radzikowa m.in. wczoraj przypominał sobie na czerwińskim orliku, że bramka jest okrągła a piłki są dwie. Czy jakoś tak…

Jeśli możecie – przyjedźcie do Baboszewa i kibicujcie naszym piłkarzom na żywo. Jeśli nie – zostawcie dobre, motywujące słowo w komentarzu!

Ze strażackim i sportowym pozdrowieniem!