sobota, 4 marca 2023

Ile to jest 1,5%?

Jeśli mówimy o składzie środka gaszącego pragnienie to mniej niż nic. Ale jeśli mówimy o 1,5% podatku dla Jednostki OSP to jest to bardzo dużo.

Nasza Straż dokłada jak największych starań by chronić mienie i życie naszych Mieszkańców. A niestety są to koszty, często bardzo duże.

Nieustannie unowocześniamy nasz sprzęt, ciągle poszukujemy dotacji z projektów rządowych na zakup nowego wyposażenia. Dokładamy wszelkich starań, aby sprzęt ratowniczy działał niezawodnie i służył całej naszej społeczności lokalnej.

Chcesz mieć realny wpływ na poprawę bezpieczeństwa w swojej okolicy? Wesprzyj finansowo naszą Jednostkę!

Przekaż 1,5% swojego podatku na jednostkę OSP KSRG Czerwińsk nad Wisłą. To prosty gest‼

Wystarczy, że podczas rozliczenia podatku, we wniosku o przekazanie 1,5% podatku należnego na rzecz Organizacji Pożytku Publicznego wpiszesz następujące dane:

KRS 0000 116 212

Cel szczegółowy:

• OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA W CZERWIŃSKU NAD WISŁĄ
  • ul. Klasztorna 1
  • 09-150 Czerwińsk nad Wisłą

Kwota z Waszego dofinansowania zostanie przeznaczona na cele statutowe, m.in.

• bieżący remont strażnicy,
  • zakup sprzętu pożarniczego i ratowniczego,
  • zakup umundurowania i odzieży ochronnej
  • działania Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej

Pomagając strażakom - pomagasz sobie!

Ze strażackim pozdrowieniem