wtorek, 28 marca 2023

Powiększyła się nasza Strażacka Rodzina!

Jak niektórzy już zauważyli na naszych najnowszych zdjęciach pojawia się nieśmiało nowa osoba w czerwonej bluzie.

Oficjalnie możemy już napisać, że w szeregi naszej Strażackiej Rodziny dołączyła Druhna Karolina Ekner-Pielacińska!

Karolina oprócz tego, że jest super dziewczyną, fantastyczną przyjaciółką i osoba, dzięki której średnia statystyczna urody naszej Jednostki znacznie się podniosła - pełni już u bardzo ważną rolę.

Wspólnie z Anią i Jackiem jest opiekunem naszej Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej! A praca z młodzieżą to bardzo odpowiedzialne zadanie.

Druhna Karolina została rzucona na głęboką wodę i już brała udział w działaniach z młodzieżą - i poradziła sobie wręcz książkowo! Takich ludzi nam potrzeba!

Karolino, to dla nas wielka duma i zaszczyt, że z nami jesteś i wspólnie możemy pisać historię naszej Straży!