środa, 24 maja 2023

Graliśmy w piłkę w Naruszewie

W niedzielę 21 maja 2023 r. Sekcja Sportowa OSP Czerwińsk wspólnie z Przyjaciółmi naszej Jednostki zadebiutowała w serii turniejów piłkarskich „Graj z Krystianem Cup”.

Na boisku sportowym w Naruszewie rywalizowało ze sobą łącznie 7 drużyn w systemie „każdy z każdym”.

Rozegraliśmy 6 meczy (meczów?), które zakończyły się następująco:

• OSP Czerwińsk - Palrob Płońsk 1:4
  • OSP Czerwińsk - Czarna Elka 1:4
  • OSP Czerwińsk - DajMont 1:3
  • OSP Czerwińsk - OZK Promil Radzymin 2:3
  • OSP Czerwińsk - PFC Wkra 2:0
  • OSP Czerwińsk - WKS Kryształ 5:3

Łącznie dwa wygrane spotkania i cztery porażki… ale turniej zaliczamy do udanych, ponieważ nasza S-Kadra piłkarska w ostatnim czasie skupia się bardziej na teorii gry oglądając Ligę Mistrzów niż na praktyce kopiąc piłkę na boisku.

W końcowej klasyfikacji zajęliśmy 5 miejsce i jesteśmy mega zadowoleni z niedzielnego rezultatu. Tym bardziej, że to nie nasze ostatnie słowo jeśli chodzi o Graj z Krystianem Cup. Ale o tym nieco później.

Wyrazy uznania i hełmy z głów dla reprezentacji naszej OSP i naszych Przyjaciół, którzy zawsze chętnie wspomogą naszą drużynę:

• Rafał Safaryn
  • Michał Gral
  • Cezary Dobrowolski
  • Emanuel Jacak
  • Robert Fabiański
  • Arkadiusz Piechna
  • Sebastian Pielaciński
  • Erwin Chołuj
  • Patryk Chołuj
  • Jakub Piotrowski
  • Wiktor Dobracki

Strażackie podziękowania za mega pozytywną rywalizację sportową dla Drużyn biorących udział w niedzielnych zawodach!

Foto dzięki uprzejmości Alicja Unierzyska-photo