niedziela, 21 maja 2023

Nasz Druh serwisuje i legalizuje gaśnice!

Na czym najbardziej zna się Strażak? Oczywiste, na gaszeniu pożaru!

A co jest potrzebne, żeby ugasić pożar? Oczywiście gaśnica!

A jaka musi być gaśnica? Oczywiście sprawna!

Po tym przydługim wstępie przechodzimy do meritum. Bo to ważna i poważna sprawa.

Druh Marek Kowalski -najbardziej znany (bo jedyny) taksówkarz z Czerwińska– odnowił swój dawny „skill”, wypełnił trochę formalności i udało się!

Od kilku dni nasz Marek ma odpowiednie dokumenty i przypomniane umiejętności na serwis i legalizację gaśnic. Nie musimy chyba dodawać jak jest to ważne dla naszych Mieszkańców?

Jesteśmy gminą rolniczą. U niektórych rozpoczęły się, a u niektórych już niedługo rozpoczną się prace polowe. Zanim się obejrzymy to ciągniki i kombajny dosłownie pójdą w ruch. Może warto sprawdzić stan gaśnic przed wyjazdem do prac polowych?

W ramach autopromocji zachęcamy i zapraszamy by odwiedzić Marka, bo dosłownie na miejscu możecie sprawdzić swój domowy sprzęt gaśniczy.

Dane kontaktowe:

• Marek Kowalski