piątek, 1 września 2023

Cześć trzecia niedzieli...

Po zawodach MDP przystąpiliśmy do bojówki w kategorii Seniorów.

Nasza Drużyna w składzie: Marcin Ciećwierz – dowódca, Adam Zajączkowski, Tomasz Jeznach, Rafał Safaryn, Kacper Drożyński, Michał Sulik, Jakub Piotrowski, Krzysztof Chludziński, Jacek Caban - zajęła wysokie, drugie miejsce.

Gospodarzom nie wypada wygrać - to nasze oficjalne stanowisko.

Po ceremonii dekoracji i kilkunasto minutowym odpoczynku, Druhowie naszej Jednostki przeprowadzili pokaz ratownictwa technicznego oraz udzielenia pierwszej pomocy.

Na własne oczy widzieliście, że ćwiczenia - nawet - w warunkach kontrolowanych przy takim upale to mega zmęczenie i litry potu. Pogoda pogodą, zawsze trzeba być przygotowanym.

Dziękujemy wszystkim za przybycie i mamy nadzieję, że na przyszłorocznych zawodach spotkamy się w jeszcze większym gronie kibiców!