Oficjalna strona Ochotniczej Straży Pożarnej w Czerwińsku nad Wisłą

wtorek, 19 września 2023

Relacja z kina samochodowego

W sobotę 16 września 2023 r. nasza Jednostka miała zaszczyt i przyjemność organizować imprezę kulturalno – rozrywkową – jaką był niecodzienny pokaz filmowy w formie kina samochodowego. 

Podczas wydarzenia dla Mieszkańców oraz Gości naszej Gminy został wyświetlony film „Asteriks i Obeliks. Tajemnica Magicznego Wywaru”.

Musicie wiedzieć, że stres nie jest nam obcy ale przed sobotnim kinem dał się nam we znaki. To była pierwsza duża impreza organizowana przez naszą Straż. Niby umowy podpisane, zamówienia zrealizowane, wszystko się zgadza. Ale czy ktoś będzie chciał przyjechać do Czerwińska na Asteriksa? A co jeśli będzie padać? A jak prąd wyłączą? A co jeśli…. 

…I wszystkie wątpliwości zostały rozwiane kilka minut po godzinie 19.00 gdy pierwsze pojazdy zaczęły nieśmiało parkować na placu. Były takie momenty, że nie nadążaliśmy z ustawianiem samochodów. Prawdę mówią przy 60-tym samochodzie na placu lekko straciliśmy rachubę, a to oznacza naszym zdaniem, tylko tyle, że impreza była udana! 

Nasza Młodzieżówka po raz kolejny pokazała, że potrafi zrobić robotę. Nasze najmłodsze Druhny i Druhowie rozdawali widzom pamiątkowe bilety oraz gadżety (magnesy na lodówkę i długopisy) kupione na potrzeby realizacji imprezy. 

O popcornie bez limitu nie ma chyba co wspominać?

Wiele razy słyszeliśmy i widzieliśmy w mediach społecznościowych pozytywne komentarze o sobotniej imprezie. Za co jesteśmy bardzo wdzięczni!

Dziękujemy naszym Przyjaciołom z Jednostek OSP z terenu Miasta i Gminy Czerwińsk nad Wisłą za przyjęcia naszego zaproszenia i przybycie na film!

Dla przypomnienia dodamy, że kino samochodowe zostało zrealizowane ze środków finansowych z budżetu Miasta i Gminy Czerwińsk nad Wisłą. 

Hełmy z głów i podziękowania składamy na ręce:

  • Burmistrza Marcina Gortata i Pracowników Urzędu Miasto i Gmina Czerwińsk nad Wisłą  za pozytywne rozpatrzenie naszego wniosku konkursowego i zaufanie!
  • Pana Wojtka Klika - kierownika ZGKiM - za pomoc w przygotowaniu placu!
  • Olka z RECON Agencja Eventowa za świetną, przyjacielską współpracę i za techniczne ogarnięcie wydarzenia
  • Naszych Druhen i Druhów, którzy uczestniczyli w organizacji kina
  • Wszystkich, którzy na swój sposób nas wspomagali!


Ze strażackim pozdrowieniem!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

O mnie

Moje zdjęcie
Nasza Jednostka istnieje od 1902 r. Działamy na terenie Miasta i Gminy Czerwińsk nad Wisła, powiat płoński. Kontakt z adminem strony: ospczerwinsk[at]gmail.com
recent/hot-posts