Oficjalna strona Ochotniczej Straży Pożarnej w Czerwińsku nad Wisłą

piątek, 8 września 2023

Zapraszamy do kina samochodowego!

Uwaga, uwaga!

W związku z wygraną konkursu organizowanego przez Miasto i Gminę Czerwińsk nad Wisłą na realizację zadania publicznego, serdecznie zapraszamy wszystkich Mieszkańców na...

... pokaz filmowy w niecodziennej formie kina samochodowego!

Podczas seansu wyświetlony zostanie film „Asteriks i Obeliks. Tajemnica magicznego wywaru”.

Data -  16 września 2023 r. (sobota)

Godzina rozpoczęcia – 19.00

Godzina wyświetlenia filmu – 20.00

Miejsce – plac przy ul. Władysława Jagiełły w Czerwińsku nad Wisłą (obok Urzędu Miasta)

Dodatkowe atrakcje – okolicznościowe upominki, popcorn bez limitu!

Zasady gry – od godziny 19.00 pracownicy firmy organizującej pokaz filmowy oraz nasi Druhowie będą ustawiać samochody na placu. Każdy z Was dostanie specjalny transmiter, który połączy się z radiem w Waszym aucie, dzięki czemu będziecie mogli odbierać dźwięk.

Dodamy tylko, że warto umyć przednią szybę w samochodzie!

Sami widzicie, że kino samochodowe to doskonała forma spędzenia – w niecodzienny sposób - wolnego czasu, całą rodziną, w dodatku bez wychodzenia z auta.


Ze strażackim zaproszeniem!


PS. Korzystając z okazji składamy serdeczne podziękowanie dla Burmistrza Marcina Gortata oraz Komisji Konkursowej za pozytywne rozpatrzenie naszej oferty i obdarzone zaufanie.

Być może nie wszyscy wiedzą ale Ochotnicze Straże Pożarne, tak trochę wbrew swojej nazwie to – stowarzyszenia/ organizacje pozarządowe. Mamy ustawowe struktury, statut, podejmujemy uchwały i tym podobne rzeczy. Dlatego też mogliśmy wziąć udział w konkursie organizowanym przez Urząd Miasta i Gminy.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

O mnie

Moje zdjęcie
Nasza Jednostka istnieje od 1902 r. Działamy na terenie Miasta i Gminy Czerwińsk nad Wisła, powiat płoński. Kontakt z adminem strony: ospczerwinsk[at]gmail.com
recent/hot-posts