niedziela, 1 października 2023

Uwaga! Organizujemy Turniej Charytatywny

Wspólnie z Salos "Wiślanie" Czerwińsk nad Wisłą oraz Miasto i Gmina Czerwińsk nad Wisłą mamy zaszczyt współorganizować charytatywny turniej piłki nożnej o Puchar prezesa Salosu „Gramy dla Kuby”.

Impreza odbędzie się już w najbliższą niedzielę 08 października 2023 r. na czerwińskim orliku.

• Start o godzinie 11.00
  • Wpisowe dla drużyn: 250 zł
  • Zapisy i szczegółowe informacje pod tel.: 514-192-667

Kuba Sulik dla którego będziemy zbierać pieniądze to wesoły i sympatycznych nastolatek, który ze względu na autyzm, brak mowy oraz szereg różnych zaburzeń współistniejących wymaga leczenia, rehabilitacji i terapii specjalistycznej.

Jak widzicie każda pomoc jest na wagę złota!

Za symboliczną wpłatę do puszki będzie można skorzystać z wielu dodatkowych atrakcji takich jak grill, domowe ciasta, animacje, zabawy dla najmłodszych i wiele innych.

Nie będziesz ale chcesz pomóc? Nic prostszego. Wykonaj przelew na dowolną kwotę na rachunek bankowy: 89 8944 0003 0000 2088 2000 0010 w tytule wpisując Jakub Sulik, 1595/5

Widzimy się w niedzielę!