poniedziałek, 11 grudnia 2023

Graliśmy w turnieju piłkarskim

W ubiegłą sobotę, 9 grudnia 2023 r. w Hali Sportowej w Czerwińsku odbyła się VIII edycja Charytatywnego Mikołajkowego Turnieju Piłki Halowej.

Nasza Jednostka oczywiście również wzięła udział w tym sportowym wydarzeniu, nie tylko jako partner zawodów ale również wystawiliśmy drużynę piłkarską, w skład której weszli Druhowie OSP, nasze „dzieciaki z MDP Czerwińsk oraz przyjaciele straży.

Sportowo daliśmy z siebie wszystko i jesteśmy bardzo zadowoleni z przebiegu turnieju. Wyniki miały drugorzędne znaczenie, bo mogliśmy naszą grą uczestniczyć w pomocy ludziom jej potrzebującym.

Dziękujemy organizatorom za miło spędzony czas i do zobaczenia na następnych zawodach!