piątek, 5 stycznia 2024

Orszak Trzech Króli

Już jutro, po raz siódmy ulicami Czerwińska przemaszeruje Orszak Trzech Króli.

Nasze Straż po raz siódmy ma zaszczyt i przyjemność wzięcia udział w tym wydarzeniu.

Nasi Druhowie zadbają o bezpieczeństwo uczestników Orszaku na ulicach Czerwińska a Sekcja Wodna zajmie się eskortą Królów Kacpra, Melchiora i Baltazara, którzy - jak mają ostatnio w swoim zwyczaju - przypłyną do nas ze wschodu.

Pogoda na sobotę zapowiada się dość niepewnie, dlatego też prosimy - uważajcie na siebie podczas przemarszu, zwracajcie uwagę na bezpieczeństwo dzieci i osób starszych (może być ślisko) oraz stosujcie się do poleceń naszych Strażaków.

Przy okazji jakoś tak naturalnie wyszło, że ze względu na nasze czerwone barwy, będziemy dworzanami Króla Kacpra. A Wy jakie kolory i których Królów będziecie reprezentować?