Oficjalna strona Ochotniczej Straży Pożarnej w Czerwińsku nad Wisłą

poniedziałek, 5 lutego 2024

Ekipa z MDP robi werbunek do Jednostki

Wczoraj nasi młodzi Druhowie – Kuba, Mateusz, Szymek i Kacper – nie zmuszani przez nikogo (hehe) za zgodą dyrekcji i nauczycieli odwiedzili Szkołę Podstawową w Czerwińsku nad Wisłą, żeby spotkać się z trochę młodszymi koleżankami i kolegami i zachęcić ich do wstąpienia w szeregi Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej w Czerwińsku nad Wisłą.

A jak najlepiej to zrobić? Po prostu – pokazać na żywo rzemiosło strażaka. I chłopaki naprawdę solidnie się przygotowali. Jak widać na zdjęciach, pojawili się zarówno w strojach bojowych jak i w „cywilnych”, bo stylówa strażaka zawsze robi wrażenie. Zabrali ze sobą również najbardziej podstawowy sprzęt z jakim pracuje i uczy się młodzież – węże, rozdzielacze i prądownice.

Chłopaki opowiedzieli jak wyglądają zbiórki w MDP Czerwińsk, jakie są przeprowadzane ćwiczenia, ile w ciągu roku jest wizyt w MacDonaldzie, ile jest wyjazdów oraz wycieczek w ciekawe miejsca, nie tylko związane z pożarnictwem.

Słowa to nie wszystko dlatego też nasi Druhowie przygotowali prezentację oraz zmontowali kilkuminutowy film z działań naszej Młodzieżówki.

Liczymy, że wczorajsza wizyta chłopaków zachęci dzieci i młodzież z Czerwińska nad Wisłą do zapisania się do naszej wesołej ekipy! Numer znacie!

Ze strażackim pozdrowieniem!

 #MDPCzerwinsk #MDPCzerwińsk




























Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

O mnie

Moje zdjęcie
Nasza Jednostka istnieje od 1902 r. Działamy na terenie Miasta i Gminy Czerwińsk nad Wisła, powiat płoński. Kontakt z adminem strony: ospczerwinsk[at]gmail.com
recent/hot-posts