Oficjalna strona Ochotniczej Straży Pożarnej w Czerwińsku nad Wisłą

niedziela, 18 lutego 2024

Otrzymaliśmy nowy sprzęt od Przyjaciół Straży

Kilka dni temu prezesów dwóch naszej Jednostki Marcin Ciećwierz i Wojtek Szafrański udali się do siedziby Banku Spółdzielczego Vistula w Czerwińsku nad Wisłą.


Cóż... niskooprocentowanego kredytu na śmigłowiec wziąć się nie udało... ale udało za to spotkać się z szefową Banku Anną Babulewicz - Marchel oraz Dyrektor placówki w Czerwińsku Wioletą Jabłońską.

Nasz zarząd jakiś czas temu zwrócił się z prośbą o pomoc finansową w zakupie prądownicy pianowej Scotty z dodatkowym zbiornikiem. Jest to może mało spektakularnie wyglądające urządzenie ale robiące mega robotę podczas akcji gaśniczych. Może być stosowana do szybkiego gaszenia pożarów zarówno terenów zielonych, jak i obiektów przemysłowych, magazynów, samochodów.

Z niemałym zaskoczeniem przyjęliśmy informacje, że Bank Vistula bardzo chętnie wesprze nasz w zakupie pianownicy. Tak chętnie, że ją nam ufunduje!

Aniu, Wiolu - hełmy z głów dla Was oraz dla całego Zarządu Vistula Banku Spółdzielczego za wielkie Serducho, bezinteresowną pomoc i zaangażowanie się w dbanie o bezpieczeństwo Mieszkańców Gminy Czerwińsk nad Wisłą!

Korzystając z okazji życzymy udanej niedzieli i bezpiecznego tygodnia!

Ze strażackim pozdrowieniem!Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

O mnie

Moje zdjęcie
Nasza Jednostka istnieje od 1902 r. Działamy na terenie Miasta i Gminy Czerwińsk nad Wisła, powiat płoński. Kontakt z adminem strony: ospczerwinsk[at]gmail.com
recent/hot-posts