środa, 6 marca 2024

MDP pobiegło!

Dziś w Czerwińsku nad Wisłą odbyły się biegi upamiętniające Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”.

Z nieukrywaną dumą informujemy, że nasza Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza wzięła w nim udział. I to podwójnie!

Nasi młodzi Strażacy - Karol Jakubiak, Szymon Grabarczyk, Mateusz Baranowski ukończyli zawody sportowe odbywające się na dystansie 1963 metrów z całkiem niezłymi wynikami. „Pudła” nie było ale zawsze wychodzimy z założenia, że liczy się sport, dobra zabawa oraz sam udział w wydarzeniu.

Druga część naszej młodej ekipy - Wiktoria Pręgowska, Karolina Żółtowska, Kacper Grabarczyk, Kuba Sikora, Szymon Caban -  pod okiem starszych kolegów z OSP zabezpieczała trasę czuwając nad bezpieczeństwem biegaczy.

Tak po ludzku – kurde, jesteśmy z Was mega dumni!