Oficjalna strona Ochotniczej Straży Pożarnej w Czerwińsku nad Wisłą

poniedziałek, 18 marca 2024

Posprzątaliśmy brzeg Wisły

W sobotę 16 marca 2024 r. nasza Straż wpólnie z ekipą #MDPCzerwinsk po raz kolejny wzięła udział w corocznym Sprzątaniu Brzegu Wisły, którego głównym organizatorem jest Koło PZW nr 55 Certa oraz Miasto i Gmina Czerwińsk nad Wisłą.

Tak w skrócie to:

  • Pogoda - dopisała,
  • Ekipa - jak zawsze świetna
  • Śmieci - mniej niż w latach ubiegłych

Co szczególnie cieszy, bo nasze wspólne akcje ekologiczne jak widać przynoszą efekty! I to podwójne bo rąk chętnych do pracy w sobotnie przedpołudnie było naprawdę wiele. Co ważne to nie tylko dorośli ale również młodzi ludzie - uczniowie Zespołu Szkół w Czerwińsku - po raz kolejny przyłączyli się do akcji. Czym skorupka za młodu :)

Sprzątanie brzegu Wisły zakończyło się tradycyjnym grillem na Bulwarze Wiślanym w Czerwińsku, gdzie mogliśmy odzyskać kalorie utracone przez tzw. „śmieciarzy”.

Dziękujemy wszystkim za wspólną akcję!

Ze strażackim pozdrowieniem!Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

O mnie

Moje zdjęcie
Nasza Jednostka istnieje od 1902 r. Działamy na terenie Miasta i Gminy Czerwińsk nad Wisła, powiat płoński. Kontakt z adminem strony: ospczerwinsk[at]gmail.com
recent/hot-posts