Oficjalna strona Ochotniczej Straży Pożarnej w Czerwińsku nad Wisłą

poniedziałek, 29 kwietnia 2024

Skoro poniedziałek to zaczynamy od wspaniałej wiadomości!

Z przyjemnością oraz wielką dumą informujemy, że Druh Jarosław Kwiatkowski pomyślnie ukończył szkolenie podstawowe strażaka ratownika OSP podczas którego nabył niezbędną wiedzę i umiejętności, aby móc brać udział w akcjach ratowniczo-gaśniczych i nieść pomoc potrzebującym. 

To świetna wiadomość nie tylko dla całej rodziny OSP Czerwińsk, która wzbogaciła się o kolejnego wykwalifikowanego Strażak ale również - albo przede wszystkim dla Was. To dzięki takim ludziom jak Druh Jarek nasza Jednostka może skutecznie działać na rzecz bezpieczeństwa Mieszkańców.

Serdecznie gratulujemy ukończenia szkolenia i życzymy dalszych sukcesów w służbie w szeregach OSP Czerwińsk!

Jarku, tyle samo powrotów co wyjazdów! 

Ze strażackim pozdrowieniem!
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

O mnie

Moje zdjęcie
Nasza Jednostka istnieje od 1902 r. Działamy na terenie Miasta i Gminy Czerwińsk nad Wisła, powiat płoński. Kontakt z adminem strony: ospczerwinsk[at]gmail.com
recent/hot-posts