Oficjalna strona Ochotniczej Straży Pożarnej w Czerwińsku nad Wisłą

środa, 19 czerwca 2024

Woda pod kontrolą - OSP chroni przed powodzią - w Czerwińsku nad Wisłą

W najbliższą sobotę 22 czerwca 2024 r. zapraszamy wszystkich sympatyków pożarnictwa do Czerwińsku nad Wisłą.

O godzinie 11.00 w czerwińskim rynku rozpoczynają się Wianki 2024, podczas których odbędą się gry i zabawy dla naszych milusińskich a zwieńczeniem imprezy będzie przemarsz na Bulwar Wiślany i tradycyjne puszczanie wianków.

Po ceremonii puszczenia wianków na Wiśle, około godziny 15.15 na Bulwarze odbędzie się finał naszej akcji "Woda pod kontrolą - OSP chroni przed powodzią".

Będziecie mogli poznać nasz sprzęt ratowniczo gaśniczy, zapoznać się z zasadami pierwszej pomocy, dowiedzieć i się jak bezpiecznie spędzić wakacje oraz wziąć udział w grach i konkursach strażackich.

Do zobaczenia na Bulwarze!

Ze strażackim pozdrowieniem!


Projekt "Woda pod kontrolą - OSP chroni przed powodzią" na terenie Miasta i Gminy Czerwińsk nad Wisłą, o wartości 19 900 zł został zrealizowany w latach 2023-2024 w ramach programu Moja Mała Ojczyzna przy wsparciu finansowym Fundacji Banku Gospodarstwa Krajowego im. J. K. Steczkowskiego.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

O mnie

Moje zdjęcie
Nasza Jednostka istnieje od 1902 r. Działamy na terenie Miasta i Gminy Czerwińsk nad Wisła, powiat płoński. Kontakt z adminem strony: ospczerwinsk[at]gmail.com
recent/hot-posts