wtorek, 15 marca 2022

Zapraszamy na turniej piłki halowej!

W najbliższą niedzielę (20 marca) o godzinie 9.30 w Hali Sportowej w Czerwińsku odbędzie się Charytatywny Turniej Piłki Nożnej Halowej "Gramy dla Ukrainy".

Podczas turnieju zostanie przeprowadzona zbiórka artykułów spożywczych i rzeczowych.

Nasz strażacki Dream Team ostro trenuje na boisku ćwicząc strategię i techniczne sztuczki, które oczarują publiczność i zdezorientują przeciwnika.

Robimy deal? My podczas turnieju dajemy z siebie wszystko co przechodzi ludzkie pojęcie a w zamian za to Wy dajecie jak najwięcej rzeczy na zbiórkę dla naszych Sąsiadów. Brzmi uczciwie, prawda?

Do zobaczenia w niedzielę!