Oficjalna strona Ochotniczej Straży Pożarnej w Czerwińsku nad Wisłą

niedziela, 8 maja 2022

Dziś w Krysku wspólnie z Druhami z OSP Stare Radzikowo oraz Radną Powiatową Barbarą Wdowiak i Burmistrzem Marcinem Gortatem reprezentowaliśmy Miasto i Gmina Czerwińsk nad Wisłą w uroczystej Mszy św. odprawionej w kościele pw. św Floriana w intencji Braci Strażackiej z terenu powiatu płońskiego. 

W powiatowych obchodach Dnia Strażaka wzięli udział Mazowiecki Komendant Wojewódzki PSP nadbrygadier Jarosław Nowosielski, Specjalista w Biurze Logistyki KG Państwowej Straży Pożarnej Jacek Sokołowski, Komendant PSP w Płońsku brygadier Artur Czachowski, kapelan KP PSP w Płońsku ks. Mariusz Dołęgowski oraz strażacy z terenu powiatu płońskiego.

Ze strażackim pozdrowieniem!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

O mnie

Moje zdjęcie
Nasza Jednostka istnieje od 1902 r. Działamy na terenie Miasta i Gminy Czerwińsk nad Wisła, powiat płoński. Kontakt z adminem strony: ospczerwinsk[at]gmail.com
recent/hot-posts