Oficjalna strona Ochotniczej Straży Pożarnej w Czerwińsku nad Wisłą

poniedziałek, 9 maja 2022

Remont łódki zakończony!

Znakomita dla nas a wyśmienita dla Was wiadomość na początek tygodnia. Wczoraj odebraliśmy naszą łódź z przeglądu techniczno - naprawczego. Od teraz ponownie jesteśmy w 100% aktywni w dbaniu o bezpieczeństwo na lądzie i wodzie (powietrze to kwestia czasu).

W naszej łódce zostały wykonane następujące prace remontowe:

  • Naprawa wału napędowego i śruby
  • czyszczenie układu chłodzenia
  • poprawiono nagłośnienie i oświetlenie
  • wymiana oleju oraz filtrów
  • regulacja silnika

Hełmy z głów dla naszych Przyjaciół Kuby Kaczmarczyka i Wojtka Babulewicza! Dzięki ich poświęceniu i ciężkiej pracy nasza łódź jest w pełni sprawna i życzymy sobie by służyła do tych "przyjemniejszych" celów związanych z naszą strażacką pracą. 

A taka okazja może nadarzyć się już za tydzień, w niedzielę 15 maja. Tego dnia czerwińskie Bractwo Św. Barbary organizuje pierwszy w tym sezonie Różaniec Wiślany połączony z poświęceniem łodzi. Start o godzinie 14.00 na Przyczółku w Wychódźcu.

Ze strażackim pozdrowieniem!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

O mnie

Moje zdjęcie
Nasza Jednostka istnieje od 1902 r. Działamy na terenie Miasta i Gminy Czerwińsk nad Wisła, powiat płoński. Kontakt z adminem strony: ospczerwinsk[at]gmail.com
recent/hot-posts