wtorek, 10 maja 2022

Zapraszamy na turniej charytatywny!

Po raz pierwszy w naszej historii zostaliśmy organizatorami. I to w bardzo ważnym wydarzeniu ponieważ pomagamy w organizacji Turnieju Charytatywnego "Gramy, kibicujemy i pomagamy Wiktorii i Rafałow!

Zaplanujcie sobie termin:

• 22 maja 2022 r. (niedziela)
  • godzina. 10.00
  • Hala Sportowa i boisko typu orlik przy Szkole Podstawowej w Czerwińsku nad Wisłą.

Dwa słowa o tych dla których walczymy!

Wiktoria Kamińska to 16 letnia dzielna, uśmiechnięta dziewczynka, która od ósmego miesiąca życia walczy z guzem pnia mózgu. Przeszła szereg chemii. naświetlań i operacji ratujących życie.

Rafał Przybysz ma 7 lat, jest pogodnym i wspaniałym chłopcem, który każdego dnia walczy o to, by móc żyć dokładnie tak, jak jego rówieśnicy. Rafał cierpi na porażenie mózgowe które odpowiada za niedowład prawostronny układ nerwowy. Jest rehabilitowany od trzeciego miesiąca życia, w ostatnim czasie przeszedł ciężką operację nóżki i rączki.

Oprócz atrakcji sportowych czeka na Was mnóstwo innych atrakcji:

• Animatorzy z Oratorium im. Jana Pawła II w Czerwińsku przeprowadzą gry, konkursy, zabawy i malowanie buziek,
  • Połączone siły zespołów wolontariuszy z Liceum i Salosu zadbają o to, żebyście głodni nie chodzili,
  • Zostanie przeprowadzona loteria fantowa, na której będzie można wylicytować sporo wartościowych przedmiotów,
  • Jeździliście kiedyś strażackim quadem? My też nie. Dlatego chętnie skorzystamy z przejażdżek, które odbędą się dzięki uprzejmości naszych przyjaciół Druhów z OSP Stare Radzikowo,
  • Nasza Jednostka podczas imprezy odpowiada nie tylko za bezpieczeństwo uczestników turnieju. Przeprowadzimy również pokaz naszego sprzętu ratowniczo - gaśniczego. Będziecie mogli zobaczyć wozy, którymi niesiemy pomoc, sprawdzić czym łódka strażacka różni się od łódki "cywilnej", obejrzeć sprzęt, którym na co dzień pracujemy.
  • Mało tego, nasza sekcja sportowa ostro trenuje haratanie w gałę ponieważ nasi strażacy również zagrają w turnieju!
  • Być może pojawi się więcej niespodzianek... ale to niespodzianka.

Widzimy się w przyszłą niedzielę!

Ze strażackim zaproszeniem!