niedziela, 24 lipca 2022

Kolejne fantastyczne wieści z naszego obozu!

Druh Adam nie tylko pozytywnie zaliczył trudne szkolenie podstawowe strażaków ratowników. Jako czerwiński wodniak z krwi i kości poszedł na głęboką wodę ponieważ 21 lipca 2022 r. rozpoczął szkolenie w zakresie podnoszenia kwalifikacji i umiejętności kierowców - strażaków ratowników OSP na prawo jazdy kategorii C.

Mało tego, jest to pierwsze tego typu szkolenie realizowane zgodnie z ustawą o ochotniczych strażach pożarnych z dnia 17 grudnia 2021 roku. Program jest w pełni finansowany z budżetu Państwowej Straży Pożarnej.

Można powiedzieć, że nasz Adam oraz Druh Adrian z OSP KSRG Raszewo Włościańskie przecierają szlaki dla przyszłych kierowców z naszego powiatu.

Powodzenia!

foto: KW PSP w Warszawie