sobota, 10 grudnia 2022

Dostaliśmy prezent od lokalnych Mikołajów

Niby pierwsza połowa grudnia a naszą Jednostkę odwiedził dziś Mikołaj i zostawił nam w prezencie dmuchawę spalinową firmy Stihl.

Mikołajem a było ich tak naprawdę dwóch okazali się Panowie Krzysztof i Grzegorz Mitura, którzy w trosce o bezpieczeństwo Mieszkańców postanowili podarować naszej straży powyższy sprzęt.

Spytacie po co straży takie urządzenie? Wbrew pozorom dmuchawa podniesie sprawność bojową naszej Jednostki i usprawni oraz przyśpieszy nasze działania podczas m.in. sprzątania po wiatrołomach czy usuwaniu materiałów sypkich z dróg.

Grzesiu, Krzyśku - hełmy z głów! Nie ma takich słów, które wyraziłyby naszą radość, że są ludzie tacy jak Wy, którzy bezinteresownie chcą nieść pomoc.

Pamiętajcie: pomagając strażakom - pomagacie sobie!