niedziela, 11 grudnia 2022

Harataliśmy w gałę w szczytnym celu!

Wczoraj (10 grudnia 2022 r.) w Hali Sportowej w Czerwińsku nad Wisłą odbył się Charytatywny Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej.

Nasza Sekcja Sportowa nie byłaby sobą gdyby nie wzięła w nim udziału. Tym bardziej, że nasza Jednostka objęła patronat nad zawodami.

Łącznie o Puchar walczyło 10 drużyn:

• Instalbud I
  • OZK Promil Radzymin
  • FC Naruszewo
  • OSP Czerwińsk nad Wisłą
  • OSP Wyszogród
  • Ziemex Team
  • Spójnia Mała Wieś
  • Goliat Leoncin
  • Instalbud II
  • Salos Wiślanie Czerwińsk nad Wisłą

Chyba po raz pierwszy w siedmioletniej historii rozgrywek w zawodach brały udział dwie Jednostki OSP - My i nasi Przyjaciele z OSP Wyszogród. Hełmy z głów Panowie, widzimy się na następnym Turnieju!

Klasyfikacja generalna wygląda tak:

1. miejsce - Ziemex Team
  2. miejsce – FC Naruszewo
  3. miejsce – OZK Promil Radzymin

Nam jako Patronom zawodów oraz poniekąd gospodarzy nie wypadało zająć miejsc pucharowych. W zupełności zadowolił nas pamiątkowy dyplom.

Piłka piłką ale to nie strzelone bramki czy zajęte miejsca miały wczoraj znaczenie. Najważniejsze jest to, że podczas dwóch turniejów (w czwartek była siatka) udało się zebrać pokaźną kwotę, która zasili konto tegorocznej "Szlachetnej Paczki". Jak widzicie pomagać można na wiele możliwości. Najważniejsze są chęci!

Do zobaczenia za rok!