poniedziałek, 13 marca 2023

Challenge dla Lili

🚨 Nasza Jednostka OSP Czerwińsk nad Wisłą włączyła się w akcję pomocy małej Lili, dziewczynki, która pokonała guza mózgu, a teraz przyjmuje chemię podtrzymującą, aby nowotwór już nigdy nie powrócił.

🚒 Dziękujemy Ochotniczej Straży Pożarnej w Wyszogrodzie za nominację do challengu.

🚒 Wyzwanie polega na zrobieniu przez nominowane podmioty 10 pompek lub 10 przysiadów.

🚒 Grupy wykonujące zadanie proszone są o dołożenie „cegiełki” do powyższego celu, nagranie filmu z wykonanym zadaniem i opublikowanie go, a także wyznaczenie kolejnych osób.

🚒 Do dalszego działania nominujemy:
🧑‍🚒 OSP Chociszewo
🧑‍🚒 OSP Stare Radzikowo
🧑‍🚒 OSP KSRG Raszewo Włościańskie

#ChallangeMOCnejLili

Zachęcamy do wspomagania zbiórki ⬇️ My już zebraliśmy! https://www.siepomaga.pl/challenge-dla-lili?fbclid=IwAR1yB59qMLo-mhuhYvhM8luVsv9RvcW7fSFiA68wzMSIX2fUkQTFA9MNd1Y
🚨 Ze strażackim pozdrowieniem!