Oficjalna strona Ochotniczej Straży Pożarnej w Czerwińsku nad Wisłą

niedziela, 12 marca 2023

Dobre Dusze czuwają nad bezpieczeństwem!

Kilka dni temu wiceprezes naszej Jednostki Druh Wojtek Szafrański udał się do siedziby Banku Spółdzielczego Vistula w Czerwińsku nad Wisłą.

I nie – nie wziął kredytu na preferencyjnych warunkach na naszą Straż, nie opłacił również (znowu) zaległych składek członkowskich… tylko spotkał się z Prezesem Zarządu Panem Kamilem Łukasiakiem.

Otóż musicie wiedzieć, że Pan Kamil to wielki Przyjaciel Strażaków. Już nie raz pokazał na co go stać jeśli chodzi o pomoc innym. I teraz – jak to się mówi – dorzucił do pieca!

Nasz Zarząd jakiś czas temu zwrócił się do Vistula Banku Spółdzielczego z prośbą o pomoc w zdobyciu pilarki, która byłaby bardzo pomocna podczas tzw. miejscowych zagrożeń czyli akcji polegających m.in. na cięciu zagrażających bezpieczeństwu gałęzi, usuwaniu wiatrołomów oraz złamanych drzew. Zresztą umówmy się – tzw. piła spalinowa – ma tysiące zastosowań!

Nawet nie wiecie jak bardzo zaskoczyła nas wiadomość, że Bank Vistula bardzo chętnie wesprze nasz w zakupie pilarki. Tak chętnie, że ją nam ufunduje!

Więc od kilku dni nasza Jednostka jest w posiadaniu pilarki Stihl 201 TC-M o wartości (dane producenta) ok. 3 800 zł.!

Kamil – hełmy z głów dla Ciebie oraz dla całego Zarządu Vistula Banku Spółdzielczego za wielkie Serducho, bezinteresowną pomoc i zaangażowanie się w dbanie o bezpieczeństwo Mieszkańców Gminy Czerwińsk nad Wisłą!

Jesteście Wielcy!

Korzystając z okazji życzymy udanej niedzieli i bezpiecznego tygodnia!

Ze strażackim pozdrowieniem!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

O mnie

Moje zdjęcie
Nasza Jednostka istnieje od 1902 r. Działamy na terenie Miasta i Gminy Czerwińsk nad Wisła, powiat płoński. Kontakt z adminem strony: ospczerwinsk[at]gmail.com
recent/hot-posts