Oficjalna strona Ochotniczej Straży Pożarnej w Czerwińsku nad Wisłą

poniedziałek, 27 marca 2023

Mazowiecki Komendant Wojewódzki PSP odwiedził naszą Straż

Mówią, że ostatni będą pierwszymi... dlatego też..., z przyjemności informujemy, że 17 marca 2023 r. naszą Jednostkę odwiedził nie kto inny tylko sam Mazowiecki Komendant Wojewódzki PSP st. bryg. Jarosław Piotrowski Komenda Wojewódzka PSP w Warszawie , któremu towarzyszył Pan Jacek Sokołowski -  Radca Komendanta Głównego PSP.

Podczas wizyty Pan Komendant zapoznał się z ponad 100-letnią historią naszej Straży, dowiedział się o naszych działaniach oraz mniejszych i większych sukcesach. Rozmawialiśmy również o bieżących potrzebach oraz „bolączkach”, które trafiają się Ochotniczym Strażom Pożarnym.

Spotkanie było dobrą okazją do zapoznania Komendanta, jakim sprzętem dysponujemy obecnie i jakie mamy plany na przyszłość jeśli chodzi o wyposażenie w sprzęt ratowniczo – gaśniczy. 

Podczas wizyty zajrzeliśmy nad Wisłę gdzie opowiadaliśmy o naszych działaniach podczas akcji powodziowych a spotkanie zakończyliśmy w Urzędzie Miasta, gdzie omówione zostały działania Jednostek OSP z terenu Gminy Czerwińsk nad Wisłą. 

Dziękujemy za spotkanie, merytoryczne rozmowy i wspaniałe spotkanie.

Trzymamy za słowo Panie Komendancie, że spotkamy się w lato, w sezonie urlopowym i oprowadzimy Pana oraz Pana Jacka po naszej pięknej Bazylice! 

Ze strażackim pozdrowieniem!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

O mnie

Moje zdjęcie
Nasza Jednostka istnieje od 1902 r. Działamy na terenie Miasta i Gminy Czerwińsk nad Wisła, powiat płoński. Kontakt z adminem strony: ospczerwinsk[at]gmail.com
recent/hot-posts