Oficjalna strona Ochotniczej Straży Pożarnej w Czerwińsku nad Wisłą

piątek, 17 marca 2023

Zapraszamy na wspólne sprzątanie brzegu rzeki Wisły

Uwaga! Czy są na sali miłośnicy przyrody i środowiska? Oczywiście, że są! Wśród nich jesteśmy MY – Strażacy z Czerwińska!

Rok temu nasza Jednostka wzięła udział w pięknej inicjatywie sprzątania brzegu rzeki Wisły i nie było to nasze ostatnie słowo! W tym roku wracamy ze zdwojoną siłą.

Z naszymi „Dzieciakami” z Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej oraz Przyjaciółmi naszej Straży –Kołem PZW Certa 55 z szefem Darkiem Pręgowskim na czele i Burmistrzem Marcinem Gortatem weźmiemy udział w kolejnej edycji usunięcia śmieci wzdłuż brzegu rzeki Wisły.

Serdecznie zapraszamy naszych Mieszkańców, Wędkarzy, Wodniaków, całe Rodziny oraz Dzieci i Młodzież do zaangażowania się w tej fantastycznej akcji!

Królowa Polskich Rzek nas potrzebuje!

Widzimy się 25 marca 2023 r. o godzinie 9.00 w miejscowości Zdziarka przy Stadninie Koni.

Plan jest taki, że po krótkiej odprawie ruszamy w kierunku Czerwińska nad Wisłą, gdzie podzieleni na grupy będziemy porządkować drogi i bezdroża znajdujące się przy naszej Wiśle.

Dla uczestników wydarzenia zapewnione są rękawiczki ochronne oraz worki.

Segregacja to podstawa

Na „fajrant” są przewidziane pewne atrakcje dla osób biorących udział w akcji. Jakie? My wiemy, ale nie powiemy. Przyjdźcie, zobaczycie!

Ze strażackim zaproszeniem!
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

O mnie

Moje zdjęcie
Nasza Jednostka istnieje od 1902 r. Działamy na terenie Miasta i Gminy Czerwińsk nad Wisła, powiat płoński. Kontakt z adminem strony: ospczerwinsk[at]gmail.com
recent/hot-posts