sobota, 6 maja 2023

Uroczysta Msza Święta w intencji Strażaków

04 maja 2023 r. w Bazylice Zwiastowania NMP w Czerwińsku nad Wisłą z okazji dnia Św. Floriana odbyła się uroczysta Msza Św. w intencji Strażaków.

W czwartkowym nabożeństwie, któremu przewodniczył ks. Proboszcz Łukasz Mastalerz wzięły udział wszystkie Jednostki Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu Miasta i Gminy Czerwińsk nad Wisłą oraz młode Druhny i Druhowie z Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych z Radzikowa i Czerwińska.

Po Mszy Świętej okolicznościowe słowo do Strażaków skierował Burmistrz Marcin Gortat.

Korzystając z okazji jeszcze raz życzymy wszystkim Strażakom oraz ich Rodzinom wszystkiego co najlepsze!

Tyle samo powrotów, co wyjazdów!