Oficjalna strona Ochotniczej Straży Pożarnej w Czerwińsku nad Wisłą

poniedziałek, 8 maja 2023

W niedzielę graliśmy w piłkę!

W niedzielę 7 maja 2023 r. na terenie Szkoły Podstawowej w Czerwińsku nad Wisłą odbyły się dwa turnieje sportowe:

  • Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Czerwińsk nad Wisłą
  • Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektor Zespołu Szkół w Czerwińsku nad Wisłą

Na takiej imprezie nie mogło nas zabraknąć!

Sekcja Sportowa wzięła udział w turnieju piłkarskim. Naszym celem była wygrana ale stwierdziliśmy, że jako gospodarzom terenu nie wypada nam zająć pucharowych miejsc, dlatego postanowiliśmy, że zadowolimy się pamiątkowym dyplomem.

Wraz z zawodnikami pojawiła się bogata kadra menadżerska naszej drużyny, która przeprowadziła pokaz sprzętu strażackiego oraz dbała o bezpieczeństwo zawodników i kibiców.

Na turnieju pojawiła się również nasza Młodzieży, która – nie ukrywamy tego – zrobiła dużo roboty. Pierwsza część „Dzieciaków” uzupełniała naszą S-Kadrę piłkarską a druga część pomagała na zapleczu w sprawach organizacyjno – technicznych.

Serdecznie dziękujemy organizatorom za świetne spotkanie!

Hełmy z głów dla tych Starszych i tych Młodszych Druhen i Druhów z naszej Jednostki, którzy taki licznie stawili się na niedzielnym turnieju i pomogli w organizacji, zabezpieczeniu przy sprawach technicznych itepe itede.

Ze strażackim pozdrowieniem!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

O mnie

Moje zdjęcie
Nasza Jednostka istnieje od 1902 r. Działamy na terenie Miasta i Gminy Czerwińsk nad Wisła, powiat płoński. Kontakt z adminem strony: ospczerwinsk[at]gmail.com
recent/hot-posts