środa, 28 czerwca 2023

Wyjazd gospodarczy

Data: 26.06.2023

Zdarzenie: pokaz sprzęty strażackiego podczas imprezy "Salos Family Camp"

Lokalizacja: Czerwińsk nad Wisłą

Nasza Jednostka po raz drugi miała przyjemność wziąć udział w organizacji ogólnopolskiego festiwalu spotkania rodzin "Salos Family Camp" w Czerwińsku nad Wisłą.

W poniedziałek 26 czerwca 2023 r. nasi Strażacy zaprezentowali sprzęt strażacki i przeprowadzili szkolenie związane z zagadnieniami udzielania pierwszej pomocy.

Bardzo fajnym elementem wczorajszego wydarzenia była możliwość poćwiczenia "gaszenia pożaru" oraz ochłodzenie uczestników imprezy trzema tysiącami litrów wody!

Nie ukrywamy, że bez naszej Młodzieżówki byłoby bardzo ciężko przeprowadzić wczorajszy pokaz. Nasze młode Druhny i młodzi Druhowie z zaangażowaniem pomagali podczas prezentacji sprzętu oraz przy pracach organizacyjno - technicznych.

Ze strażackim pozdrowieniem